Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biawena - proszę oddać nasz majątek

Utworzony przez Gość, 26 października 2009 r. o 08:43
Takie życie. napisał:
Z innej perspektywy i ogólnie za Janem Prusińskim . Zdychaj powoli... Wygląda to tak: Kobieta szuka pracy, urzędy jej mówią że nie ma ofert, a OPS odbiera wszelkie świadczenia, i zostawia człowieka na pustyni z tabliczką napisaną: ?bezrobotna bez prawa do zasiłku z tytułu pozostawania bez pracy?? Więc pytam się Ciebie: - Czy to jest państwo prawa ? - Czy tu jest jakaś cywilizacja ? Wciąż powtarzam, że ja jako Polak wstydzę się samej nazwy: ?Polska? czy ?Rzeczpospolita Polska? ? bo to jest fizyczne, ZŁODZIEJOWO !!! * Gdzie jest ?Państwo?, pytam ? - Gdzie są uregulowane przepisy cywilizacyjno-prawne ? - Co to jest za Państwo ? - Jak to Państwo się zwie ? Słuchajcie gnoje, ta kobieta chce pracować !!! Słuchajcie gnoje, ja chcę pracować !!! - Gdzie są zakłady pracy ? No gdzie ?! Wójtowie, burmistrzowie, prezydenci, marszałkowie, wojewodowie, posłowie, prezydencie RP, ludzie chcą pracować ! Nie chcą takiej ?waszej? wolności i demokracji ! - Gdzie jesteście ?baranki? ? Przyjdźcie wszyscy do kupy i powiedźcie mi, że nie mam racji ! Ale chóralnie. Równiutko. Mogą być basy, barytony, tenory, a nawet soprany? Tylko nie oszukujcie mnie, bo jestem z korzeni pn. Inteligent, i na wasze paragrafy, ustawy to ja o tak sobie po swojemu robię? o tak ? nie widzicie tego? Szkoda.
tylko krzyż weźcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tylko krzyż weźcie
Pomodlę się za ciebie także. Ja mam nadzieję na nagrodę w Niebie, a ty obyś się nachapał wystarczająco tutaj na ziemi, tak aby ci starczyło na całą wieczność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pomodlę się za ciebie także. Ja mam nadzieję na nagrodę w Niebie, a ty obyś się nachapał wystarczająco tutaj na ziemi, tak aby ci starczyło na całą wieczność.
ot, przykładny katolik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ot, przykładny katolik
O ile piękniejszy byłby ten świat gdyby każdy kierował się jak nie wiarą to zasadami moralnymi Dekalogu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O ile piękniejszy byłby ten świat gdyby każdy kierował się jak nie wiarą to zasadami moralnymi Dekalogu.
Społeczna odpowiedzialność biznesu. Co to jest ?. Czy to: A. sól drogowa w chlebie i kiełbasie. B. ludzie wyrzuceni na bezrobocie, bo "bizmesmen" wolał się uwłaszczyć i zarabiać na na czynszu z dzierżawy hal produkcyjnych a nie z produkcji do czego się zobowiązał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tylko krzyż weźcie
Masz BUCU w tej głowie,jak baran w torbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie życie. napisał:
Z innej perspektywy i ogólnie za Janem Prusińskim . Zdychaj powoli... Wygląda to tak: Kobieta szuka pracy, urzędy jej mówią że nie ma ofert, a OPS odbiera wszelkie świadczenia, i zostawia człowieka na pustyni z tabliczką napisaną: ?bezrobotna bez prawa do zasiłku z tytułu pozostawania bez pracy?? Więc pytam się Ciebie: - Czy to jest państwo prawa ? - Czy tu jest jakaś cywilizacja ? Wciąż powtarzam, że ja jako Polak wstydzę się samej nazwy: ?Polska? czy ?Rzeczpospolita Polska? ? bo to jest fizyczne, ZŁODZIEJOWO !!! * Gdzie jest ?Państwo?, pytam ? - Gdzie są uregulowane przepisy cywilizacyjno-prawne ? - Co to jest za Państwo ? - Jak to Państwo się zwie ? Słuchajcie gnoje, ta kobieta chce pracować !!! Słuchajcie gnoje, ja chcę pracować !!! - Gdzie są zakłady pracy ? No gdzie ?! Wójtowie, burmistrzowie, prezydenci, marszałkowie, wojewodowie, posłowie, prezydencie RP, ludzie chcą pracować ! Nie chcą takiej ?waszej? wolności i demokracji ! - Gdzie jesteście ?baranki? ? Przyjdźcie wszyscy do kupy i powiedźcie mi, że nie mam racji ! Ale chóralnie. Równiutko. Mogą być basy, barytony, tenory, a nawet soprany? Tylko nie oszukujcie mnie, bo jestem z korzeni pn. Inteligent, i na wasze paragrafy, ustawy to ja o tak sobie po swojemu robię? o tak ? nie widzicie tego? Szkoda.
Zgadzam się w 100 procentach,dlatego ŚIERPEM I MŁOTEM W TĄ CZERWONĄ CHOŁTĘ.Inaczej nie ruszymy do przodu z tego czerwonego MARAZMU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Masz BUCU w tej głowie,jak baran w torbie.
A pomodliłeś się jak już to napisałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie życie. napisał:
Z innej perspektywy i ogólnie za Janem Prusińskim . Zdychaj powoli... Wygląda to tak: Kobieta szuka pracy, urzędy jej mówią że nie ma ofert, a OPS odbiera wszelkie świadczenia, i zostawia człowieka na pustyni z tabliczką napisaną: ?bezrobotna bez prawa do zasiłku z tytułu pozostawania bez pracy?? Więc pytam się Ciebie: - Czy to jest państwo prawa ? - Czy tu jest jakaś cywilizacja ? Wciąż powtarzam, że ja jako Polak wstydzę się samej nazwy: ?Polska? czy ?Rzeczpospolita Polska? ? bo to jest fizyczne, ZŁODZIEJOWO !!! * Gdzie jest ?Państwo?, pytam ? - Gdzie są uregulowane przepisy cywilizacyjno-prawne ? - Co to jest za Państwo ? - Jak to Państwo się zwie ? Słuchajcie gnoje, ta kobieta chce pracować !!! Słuchajcie gnoje, ja chcę pracować !!! - Gdzie są zakłady pracy ? No gdzie ?! Wójtowie, burmistrzowie, prezydenci, marszałkowie, wojewodowie, posłowie, prezydencie RP, ludzie chcą pracować ! Nie chcą takiej ?waszej? wolności i demokracji ! - Gdzie jesteście ?baranki? ? Przyjdźcie wszyscy do kupy i powiedźcie mi, że nie mam racji ! Ale chóralnie. Równiutko. Mogą być basy, barytony, tenory, a nawet soprany? Tylko nie oszukujcie mnie, bo jestem z korzeni pn. Inteligent, i na wasze paragrafy, ustawy to ja o tak sobie po swojemu robię? o tak ? nie widzicie tego? Szkoda.
Czyli jednak ta "sól" to nie żadnego państwa sprawka tylko twoja ? Od razu po tych populizmach widać, że tylko nachapać się chcesz i zazdrościsz innym, że się dorobili. A fe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A pomodliłeś się jak już to napisałeś?
Za kogo miałby się modlić?Za baranów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A pomodliłeś się jak już to napisałeś?
A kto się tam pyta czy to znowu ta CZERWONA MIĘKKA PYTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten temat kojarzy mi się ze świętami - myślimy wtedy o skrzywdzonych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że Biawena wznawia produkcję i będą przyjęcia - czy ktoś coś wie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... Społeczność powinna otrzymać możliwie kompleksową informację na ten temat, co niewątpliwie uspokoi przynajmniej znaczną część mieszkańców. Może znajdzie się jakiś uczciwy prokurator i zbada okoliczności prywatyzacji Biaweny oraz co łączy ten przypadek z prywatyzacją ZM Końskowola, ZT Bodaczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może to będzie precedens w skali kraju, ale tego wymaga sprawiedliwość. Biawenę - zakład państwowy - sprywatyzowano 6 lat temu po to, by utrzymać miejsca pracy w przemyśle, a nie po to by najbogatszy bialczanin uwłaszczył się na majątku (20 000 mkw. hal produkcyjnych). Kilkaset osób trafiło na bruk, a miało być inaczej. Zakładowi potrzebny był inwestor, który zainwestuje w fachowców i maszyny a nie kamienicznik który, liczy na zyski z czynszu. Mieszkańcy Białej czują się oszukani takim rozwiązaniem sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na świecie nie ma sprawiedliwości, tak jest ten świat skonstruowany. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na świecie nie ma sprawiedliwości, tak jest ten świat skonstruowany. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca.  Od 25 lat towar deficytowy. Prywatyzacja Biaweny była po to, by ratować miejsca pracy. "Patriota" na swoim domu handlowym wywiesił flagi narodowe. Szyderstwo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje świętują wybory z czerwca 1989!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...